Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat
Serviciile de Asigurare de Raspundere Civila Auto si Serviciile de asigurare facultativa CASCO, Cod cpv 66516100-1, 66514110-0”
- Număr anunț
- SCN1168140
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 814.331,85 RON
- Valoare atribuită
- 796.896,30 RON 2,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.09.2025 08:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1128725
- Termen limită
- 08.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1255789
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa Lot 1 RCA.doc.p7s
- Anexa Lot 2 CASCO 2025..xls.p7s
- Caiet de sarcini Lotul 1 RCA.doc.p7s
- Caiet de sarcini Lotul 2 CASCO.doc.p7s
- FisaDate_DF1255789.pdf
- FORMULARE lot 1.doc.p7s
- FORMULARE lot 2.doc.p7s
- MODEL CONTRACT Servicii de asigurare facultativa CASCO.odt.p7s
- MODEL CONTRACTUL DE SERVICII RCA.odt.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 814.331,85 RON Adjudecat: 796.896,30 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1 - Serviciile de Asigurare de Raspundere Civila Auto | 705.431,85 RON | OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. | 705.431,85 RON |
| 2 | Lotul 2 - Serviciile de asigurare facultativa CASCO | 108.900 RON | UNIQA ASIGURARI | 91.464,45 RON ↓16,0% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIQA ASIGURARI SA CUI 1813613
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
796.896,30 RON
din 814.331,85 RON estimat
2,1%
Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 17.435,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.