Atribuită Anunț de participare

APARATE PENTRU DETECTARE TRASEU CONDUCTE SUBTERANE - 15 buc

Număr anunț
SCN1168222
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
Furnizor / câștigător
ARC BRASOV SRL (CUI 1112975)
Cod CPV
31642100-9 · Detectoare de conducte metalice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
993.926,10 RON
Valoare atribuită
993.900 RON
Data publicării
23.09.2025 16:29
Anunț de atribuire
SCNA1128164
Termen limită
08.10.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1256048

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARC BRASOV SRL CUI RO 1112975

Valoare atribuită

993.900 RON

din 993.926,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.