Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 36,9% sub estimat

Materiale de laborator 26 loturi

Număr anunț
SCN1168208
Autoritate contractantă
Institutul National de Medicina Legala Mina Minovici (CUI 4420554)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.912 RON
Valoare atribuită
28.342 RON 36,9% sub estimat
Data publicării
23.09.2025 11:14
Anunț de atribuire
SCNA1129957
Termen limită
06.10.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1255919

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (26)

Estimat: 44.912 RON Adjudecat: 28.342 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Set de 24 capilare pentru electroforeza pentru analizorul gene… 14.300 RON
2 Varfuri sterile 200µl cu filtru hidrofob 300 RON LABORSISTEM S.R.L. 2.880 RON
3 Varfuri sterile 1000µl cu filtru hidrofob 300 RON
4 Kit recoltare probe de sange 3.522 RON Anulat
5 Pipete Pasteur nesterile , capacitate totală 23 ml, extra long 155 RON Anulat
6 Varfuri 1 - 10 ml 220 RON Anulat
7 Varfuri 1 - 5 ml 200 RON Anulat
8 Tuburi cu baza rotunjita 225 RON PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. 1.932 RON
9 Tuburi tip Eppendorf 0,2 ml 122 RON Anulat
10 Tuburi tip Eppendorf 2 ml 104 RON Anulat
11 Coloana de separatie cu precoloana, pentru HPLC 7.390 RON Altium International SRL 6.465 RON ↓12,5%
12 Eprubete 6 ml din sticla, cu dop cu filet 1.100 RON
13 Hartie termica pentru imprimanta cuplata la Avoximetru 4000 90 RON Anulat
14 Micropipeta automata 20-200 μl, cu certificat de calibrare (pe… 3.600 RON ANTISEL RO SRL 16.735 RON
15 Micropipeta automata 10-100 μl, cu certificat de calibrare (pe… 3.600 RON
16 Micropipeta automata 100-1000 μl, cu certificat de calibrare (… 3.600 RON
17 Para cauciuc pentru laborator 74 RON Anulat
18 Perie pentru pahar Erlenmeyer cu diametrul 30 mm 177 RON Anulat
19 Perie palnie separare 228 RON Anulat
20 Palnie separare 250 ml 1.200 RON
21 Termometru pentru congelator/frigider 300 RON
22 Coloana GCMS HP5MS 2.875 RON
23 Ac (needle) din polipropilena pentru sistem extractie in faza s… 330 RON S.C. MUSO S.R.L. 330 RON
24 Tuburi Eppendorf de 2,5 ml 600 RON
25 Stripuri pentru analiza urinii 200 RON Anulat
26 Pungi ziplock 200 x 15 mm 100 RON

Participanți · 16 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LABORSISTEM S.R.L. CUI RO 15417287
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 13 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

28.342 RON

din 44.912 RON estimat 36,9%

Adjudecat la 63,1% din estimat · economie 16.570 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.