Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,5% sub estimat

F2- Contract furnizare hidranti si apometre

Număr anunț
SCN1168283
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI RO22224874)
Cod CPV
42131160-5 · Hidranti (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.445.716 RON
Valoare atribuită
1.322.970 RON 8,5% sub estimat
Data publicării
24.09.2025 16:21
Anunț de atribuire
SCNA1135162
Termen limită
31.10.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1256152

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
FLUID GROUP HAGEN SRL CUI RO 13430603
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
VESTRA INDUSTRY SRL CUI RO15969249
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
AMP GRUP SRL CUI RO 23207235

Valoare atribuită

1.322.970 RON

din 1.445.716 RON estimat 8,5%

Adjudecat la 91,5% din estimat · economie 122.746 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.