Atribuită
Anunț de participare
Achiziție software pentru Modul „Validare biometrică continua soferi” pentru aplicatia de mobilitatea RINO
- Număr anunț
- SCN1168268
- Autoritate contractantă
- PROPTECH INDUSTRY SRL (CUI RO40417091)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.011.963,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.011.960 RON
- Data publicării
- 24.09.2025 14:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1127431
- Termen limită
- 10.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1255986
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Modele formulare_ Proptech-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf (1).p7s
- FisaDate_DF1255986.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti-semnat.pdf.p7s
- Model contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Valoare atribuită
1.011.960 RON
din 1.011.963,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro