Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,6% sub estimat
Serviciul de imprimare documente(Acord-cadru 36 luni)
- Număr anunț
- CN1003727
- Autoritate contractantă
- Directia Fiscala a Municipiului Timisoara (CUI 21666630)
- Furnizor / câștigător
- INCREMENTAL SRL (CUI 8024730)
- Cod CPV
- 79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.080.000 RON
- Valoare atribuită
- 922.500 RON 14,6% sub estimat
- Data publicării
- 04.09.2018 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1008596
- Termen limită
- 11.10.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 169-384895
- Documentație de atribuire
- DF1021493
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii.pdf.p7s
- FisaDate_DF1021493.pdf
- Modele de formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INCREMENTAL SRL CUI RO 8024730
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PRINTOPIA SRL CUI RO 22658113
Valoare atribuită
922.500 RON
din 1.080.000 RON estimat
14,6%
Adjudecat la 85,4% din estimat · economie 157.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.