Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,5% sub estimat
Achiziția de cartușe/tonere
- Număr anunț
- SCN1168256
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 571.570 RON
- Valoare atribuită
- 465.559 RON 18,5% sub estimat
- Data publicării
- 24.09.2025 10:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1128755
- Termen limită
- 09.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1256029
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Valoare atribuită
465.559 RON
din 571.570 RON estimat
18,5%
Adjudecat la 81,5% din estimat · economie 106.011 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.