Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Contract de achiziție publică de lucrari (PROIECTARE+EXECUTIE) avand ca obiect ”Proiect integrat: modernizare, extindere infrastructura de apa si infiintare retelei de apa uzata in comuna Tuglui, judetul Dolj”
- Număr anunț
- SCN1020628
- Autoritate contractantă
- COMUNA TUGLUI (CONSILIUL LOCAL TUGLUI DOLJ) (CUI 4553623)
- Furnizor / câștigător
- CONDOR PADURARU SRL (CUI 6341635)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.204.986,89 RON
- Valoare atribuită
- 8.153.302,51 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 16.10.2018 12:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1009654
- Termen limită
- 02.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027770
Documente
Documentația de atribuire
- 2.Programul Achizitiilor pentru Proiect..pdf.p7s
- 4.Formulare.doc.p7s
- 7.Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 8. Expertiza.pdf.p7s
- 8. Studiu de fezabilitate parte desenata 1.pdf.p7s
- 8. Studiu de fezabilitate parte desenata 2.pdf.p7s
- 8. Studiu de fezabilitate parte scrisa.pdf.p7s
- 8. Studiu Geotehnic.pdf.p7s
- 8. Studiu Topografic apa uzata.pdf.p7s
- 8. Studiu topografic retea apa.pdf.p7s
- FisaDate_DF1027770.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONDOR PADURARU SRL CUI RO 6341635
Asociați 1
ORIZONTURI 2025 SRL CUI 19039648
Valoare atribuită
8.153.302,51 RON
din 8.204.986,89 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 51.684,38 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.