Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 46,5% sub estimat
Achizitionarea de licențe software
- Număr anunț
- SCN1006513
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
- Furnizor / câștigător
- PRODUCTON SRL (CUI 4528050)
- Cod CPV
- 48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 286.050,43 RON
- Valoare atribuită
- 152.967,60 RON 46,5% sub estimat
- Data publicării
- 02.07.2018 10:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1005199
- Termen limită
- 23.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012089
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 286.050,43 RON Adjudecat: 152.967,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Licențe Microsoft Windows server 2016 + soft ansurance | 67.899,16 RON | Producton S.R.L. | 43.800 RON ↓35,5% |
| 2 | Licențe Microsoft SQL server 2016 + soft ansurance | 78.991,59 RON | Producton S.R.L. | 71.327,60 RON ↓9,7% |
| 3 | Licenta Windows | 40.336,16 RON | Producton S.R.L. | 37.840 RON ↓6,2% |
| 4 | Licențe Windows 10 Pro | 98.823,52 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Valoare atribuită
152.967,60 RON
din 286.050,43 RON estimat
46,5%
Adjudecat la 53,5% din estimat · economie 133.082,83 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.