Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,9% sub estimat

Reabilitare și dotare Școala Primară Rogojel, din comuna Fărcășești, județul Gorj

Număr anunț
SCN1020483
Autoritate contractantă
Comuna Farcasesti (CUI 4718950)
Furnizor / câștigător
LEXSERCON 2010 SRL (CUI 33174917)
Cod CPV
45214200-2 · Lucrari de constructii de institutii scolare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
538.347,22 RON
Valoare atribuită
511.839,81 RON 4,9% sub estimat
Data publicării
16.10.2018 10:37
Anunț de atribuire
SCNA1010953
Termen limită
06.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1025489

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
LEXSERCON 2010 SRL CUI RO33174917

Valoare atribuită

511.839,81 RON

din 538.347,22 RON estimat 4,9%

Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 26.507,41 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.