Atribuită Anunț de participare

Automaturatoare multifunctionala in Orasul Valenii de Munte, judetul Prahova

Număr anunț
SCN1168384
Autoritate contractantă
ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte) (CUI 2842870)
Furnizor / câștigător
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
Cod CPV
34921100-0 · Masini de maturat strazile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
661.000 RON
Valoare atribuită
661.000 RON
Data publicării
26.09.2025 14:55
Anunț de atribuire
SCNA1127763
Termen limită
09.10.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1256370

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

661.000 RON

din 661.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.