Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
Furnizare uleiuri lubrifiante si vaseline pentru Sistemul de Gospodarire a apelor Alba
- Număr anunț
- RFD002445
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Furnizor / câștigător
- BADTRANS COMPANY S.R.L. (CUI 37870814)
- Cod CPV
- 09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 86.776,85 RON
- Valoare atribuită
- 83.979,20 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 26.09.2025 13:14
- Anunț de atribuire
- RFDA002060
- Termen limită
- 06.10.2025 15:00
Documente
Documentația de atribuire
- 2.1. Caiet de sarcini ulei si vaseline SGA MS (1)-semnat.pdf.p7s
- 2.2. Caiet de sarcini ulei si vaseline SGA AB-semnat.pdf.p7s
- 2.3. Caiet de sarcini ulei si vaseline SGA HD-semnat.pdf.p7s
- 2.4. Caiet de sarcini ulei si vaseline SGA AR-semnat.pdf.p7s
- 3. Model contract furnizare uleiuri si vaseline-semnat.pdf.p7s
- 4. Model formulare uleiuri 2023 -semnat.docx.p7s
- 5. Algoritm desfasurare SAD-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1183318.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BADTRANS COMPANY S.R.L. CUI RO37870814
Valoare atribuită
83.979,20 RON
din 86.776,85 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 2.797,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.