Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat

Furnizare uleiuri lubrifiante si vaseline pentru Sistemul de Gospodarire a apelor Mures

Număr anunț
RFD002444
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
Furnizor / câștigător
AUTOCOMPLET SRL (CUI 11113480)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128.595,40 RON
Valoare atribuită
127.852,80 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
26.09.2025 13:08
Anunț de atribuire
RFDA002059
Termen limită
06.10.2025 15:00

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTOCOMPLET SRL CUI RO 11113480

Valoare atribuită

127.852,80 RON

din 128.595,40 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 742,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.