Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,9% sub estimat
Servicii tip CDN pentru distribuția de streamuri video în internet prin platforma TVRPLUS
- Număr anunț
- SCN1168373
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
- Furnizor / câștigător
- DENDRIO SOLUTIONS S.R.L. (CUI 11973883)
- Cod CPV
- 72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 471.200 RON
- Valoare atribuită
- 372.800 RON 20,9% sub estimat
- Data publicării
- 26.09.2025 12:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1127970
- Termen limită
- 08.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1256289
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1256289.pdf
- Model acord cadru servicii CDN-semnat.pdf.p7s
- Model contract subsecvent-semnat.pdf.p7s
- Model Formulare servicii CDN 19.09.2025-semnat.docx.p7s
- Model Propunere tehnica Serviciu CDN 19.09.2025-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DENDRIO SOLUTIONS S.R.L. CUI RO 11973883
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DEJACAST TECHNOLOGIES S.R.L. CUI 45447549
Valoare atribuită
372.800 RON
din 471.200 RON estimat
20,9%
Adjudecat la 79,1% din estimat · economie 98.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.