Atribuită
Anunț de participare
Clor lichid si servicii de verificare, reparatie containere clor
- Număr anunț
- SCN1168369
- Autoritate contractantă
- COMPANIA AQUASERV S.A (CUI RO10755074)
- Furnizor / câștigător
- SADACHIT PRODCOM SRL (CUI 5360833)
- Cod CPV
- 24311900-6 · Clor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 965.460 RON
- Valoare atribuită
- 965.460 RON
- Data publicării
- 26.09.2025 10:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1127986
- Termen limită
- 13.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1256268
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SADACHIT PRODCOM SRL CUI RO 5360833
Subcontractanți 1
CASIM COLOR SRL CUI RO5337911
Valoare atribuită
965.460 RON
din 965.460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro