Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,7% sub estimat

Furnizare ansamblu modular realizat din 3 (trei) containere metalice la postul de poliție Cozmești

Număr anunț
SCN1168420
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
Furnizor / câștigător
SBN SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40594239)
Cod CPV
44211100-3 · Constructii modulare prefabricate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132.231 RON
Valoare atribuită
112.750 RON 14,7% sub estimat
Data publicării
29.09.2025 14:02
Anunț de atribuire
SCNA1127195
Termen limită
06.10.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1256388

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
POP INDUSTRY SRL CUI RO 6759221
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
NEDEIAS GROUP S.R.L. CUI RO 5290703

Valoare atribuită

112.750 RON

din 132.231 RON estimat 14,7%

Adjudecat la 85,3% din estimat · economie 19.481 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.