Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,1% sub estimat
TRUSA DE INSTRUMENTAR CHIRURGICAL LAPAROSCOPIC
- Număr anunț
- SCN1168501
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462.620 RON
- Valoare atribuită
- 374.330 RON 19,1% sub estimat
- Data publicării
- 01.10.2025 09:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1128452
- Termen limită
- 27.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1256527
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL CUI RO 217930
Valoare atribuită
374.330 RON
din 462.620 RON estimat
19,1%
Adjudecat la 80,9% din estimat · economie 88.290 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.