Atribuită
Anunț de participare
Achizitia sistemului de monitorizare si verificare video de mare productivitate
- Număr anunț
- SCN1168495
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ALBA IULIA (CUI 4562923)
- Furnizor / câștigător
- AVITECH CO. SRL (CUI 6641101)
- Cod CPV
- 34970000-7 · Echipament de monitorizare a traficului (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 429.707,20 RON
- Valoare atribuită
- 429.640 RON
- Data publicării
- 01.10.2025 09:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1129294
- Termen limită
- 17.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1256511
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVITECH CO. SRL CUI RO 6641101
Valoare atribuită
429.640 RON
din 429.707,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro