Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,0% sub estimat
”Achiziție stații de lucru (desktop PC) cu sistem de operare Windows 11 și suită de aplicații MS Office sau echivalent”
- Număr anunț
- SCN1168547
- Autoritate contractantă
- Municipiul Craiova (CUI 4417214)
- Furnizor / câștigător
- AS COMPUTER CRAIOVA SRL (CUI 6779113)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 219.765 RON
- Valoare atribuită
- 197.717,45 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 02.10.2025 11:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1128699
- Termen limită
- 13.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1256691
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AS COMPUTER CRAIOVA SRL CUI RO 6779113
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
IT ADF SRL CUI 35455811
Valoare atribuită
197.717,45 RON
din 219.765 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 22.047,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.