Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Echipamente PNRR 14030 / 2022. Poz. 3. Echipament de stocare pentru laborator de telecomunicatii
- Număr anunț
- SCN1168525
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Furnizor / câștigător
- PRIME SOLUTIONS SRL (CUI 18238979)
- Cod CPV
- 30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 249.420 RON
- Valoare atribuită
- 249.000 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 02.10.2025 07:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1128440
- Termen limită
- 16.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1256589
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRIME SOLUTIONS SRL CUI RO 18238979
Valoare atribuită
249.000 RON
din 249.420 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 420 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.