Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,8% sub estimat
DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIGITALE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR, COMUNA VURPĂR, JUDEȚUL SIBIU
- Număr anunț
- SCN1168620
- Autoritate contractantă
- COMUNA VURPAR (PRIMARIA COMUNEI VURPAR) (CUI 4406355)
- Furnizor / câștigător
- EVO COMPUTERS S.R.L. (CUI 20463883)
- Cod CPV
- 30195200-4 · Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 405.809,25 RON
- Valoare atribuită
- 374.000 RON 7,8% sub estimat
- Data publicării
- 03.10.2025 19:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1131196
- Termen limită
- 14.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1256894
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EVO COMPUTERS S.R.L. CUI RO20463883
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SHORTCUT SRL CUI RO 14174368
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
374.000 RON
din 405.809,25 RON estimat
7,8%
Adjudecat la 92,2% din estimat · economie 31.809,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.