Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat

Achizitie microbuz 19+1+1

Număr anunț
SCN1168610
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL CONSTANTA (CUI 45513200)
Furnizor / câștigător
AUTOKLASS CENTER SRL (CUI 15134434)
Cod CPV
34114400-3 · Microbuze (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371.900,83 RON
Valoare atribuită
359.900 RON 3,2% sub estimat
Data publicării
03.10.2025 15:34
Anunț de atribuire
SCNA1127863
Termen limită
21.10.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1256907

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTOKLASS CENTER SRL CUI RO 15134434

Valoare atribuită

359.900 RON

din 371.900,83 RON estimat 3,2%

Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 12.000,83 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.