Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,8% sub estimat

Acord cadru Servicii de colectare deseuri spitalicesti -cu 1 ofertant

Număr anunț
SCN1168671
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
DEMECO SRL (CUI 16514342)
Cod CPV
90524100-7 · Servicii de colectare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
753.635 RON
Valoare atribuită
499.044 RON 33,8% sub estimat
Data publicării
06.10.2025 16:05
Anunț de atribuire
SCNA1136449
Termen limită
17.10.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1256992

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEMECO SRL CUI 16514342
Subcontractanți 2
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
STERILECO S.R.L. CUI RO 15071999
Subcontractanți 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ECO FIRE SISTEMS SRL CUI RO 14356289
Subcontractanți 2

Valoare atribuită

499.044 RON

din 753.635 RON estimat 33,8%

Adjudecat la 66,2% din estimat · economie 254.591 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.