Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de distributie electrica (Rev.2)
Anulată
Anunț de participare
SERVICII DE REPARATII INSTALATII ELECTRICE
- Număr anunț
- SCN1168659
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI RO23877359)
- Cod CPV
- 50532400-7 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de distributie electrica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 236.000 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 06.10.2025 13:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1128209
- Termen limită
- 10.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1256725
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 236.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reparatii la instalatiile electrice interioare si exterioare la… | 215.000 RON | Anulat | — |
| 2 | LOT NR. 2 - Reparatii la instalatia electrica de iluminat ext… | 21.000 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.