Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,4% sub estimat

ACORD CADRU - DEZINFECTANTI - BIOCIDE/SUBSTANȚE ANTISEPTICE 2025

Număr anunț
CN1086135
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
Furnizor / câștigător
SANTOMED IMPEX SRL (CUI 25115790)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.080.640 RON
Valoare atribuită
7.078.200 RON 12,4% sub estimat
Data publicării
06.10.2025 11:19
Anunț de atribuire
CAN1169333
Termen limită
08.01.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
652941-2025
Documentație de atribuire
DF1256714

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (11)

Adjudecat: 7.078.200 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOT 1 SANTOMED IMPEX S.R.L,B.BRAUN MEDICAL SRL 2.404.600 RON
2 LOT 2 SANTOMED IMPEX S.R.L 3.404.640 RON
3 LOT 3
4 LOT 4 SC KLINTENSIV SRL,SANTOMED IMPEX S.R.L,SYNTTERGY CONSULT S.R.L.,GB INDCO S.R.L. 548.800 RON
5 LOT 5 SC KLINTENSIV SRL 305.280 RON
6 LOT 6
7 LOT 7
8 LOT 8
9 LOT 9 SANTOMED IMPEX S.R.L,GB INDCO S.R.L. 307.360 RON
10 LOT 10
11 LOT 11 SC KLINTENSIV SRL,SANTOMED IMPEX S.R.L 107.520 RON

Participanți · 12 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
KLINTENSIV S.R.L. CUI RO29359178
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
KLINTENSIV S.R.L. CUI RO29359178
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Încă 9 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

7.078.200 RON

din 8.080.640 RON estimat 12,4%

Adjudecat la 87,6% din estimat · economie 1.002.440 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.