Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,8% sub estimat
Lot 3 - Diverse articole de unică folosință
- Număr anunț
- RFD002456
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- OTI DISTRIBUTION IAŞI SRL (CUI 17347404)
- Cod CPV
- 39222000-4 · Articole de catering (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.973 RON
- Valoare atribuită
- 9.090,80 RON 8,8% sub estimat
- Data publicării
- 07.10.2025 17:55
- Anunț de atribuire
- RFDA002117
- Termen limită
- 20.10.2025 15:00
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OTI DISTRIBUTION IAŞI SRL CUI RO 17347404
Valoare atribuită
9.090,80 RON
din 9.973 RON estimat
8,8%
Adjudecat la 91,2% din estimat · economie 882,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.