Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,5% sub estimat

Lot 1 - Recipiente pentru alimente și băuturi

Număr anunț
RFD002454
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
OTI DISTRIBUTION IAŞI SRL (CUI 17347404)
Cod CPV
39222000-4 · Articole de catering (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.626,80 RON
Valoare atribuită
6.596 RON 23,5% sub estimat
Data publicării
07.10.2025 17:37
Anunț de atribuire
RFDA002115
Termen limită
20.10.2025 15:00

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

6.596 RON

din 8.626,80 RON estimat 23,5%

Adjudecat la 76,5% din estimat · economie 2.030,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.