Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
Furnizare troliu medicatie
- Număr anunț
- SCN1168720
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- HISTRIA INTERNATIONAL SRL (CUI 8025663)
- Cod CPV
- 33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 699.706,35 RON
- Valoare atribuită
- 694.450 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 07.10.2025 15:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1128682
- Termen limită
- 20.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1257063
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MED TEHNICA SRL CUI RO29837639
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARCA PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L. CUI RO40658588
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HISTRIA INTERNATIONAL SRL CUI RO 8025663
Valoare atribuită
694.450 RON
din 699.706,35 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 5.256,35 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.