Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Contract furnizare "Bonuri valorice carburant auto acordate persoanelor cu dizabilitati conform Legii nr.448/2006"
- Număr anunț
- SCN1168713
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 289.240 RON
- Valoare atribuită
- 286.370 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 07.10.2025 15:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1127428
- Termen limită
- 20.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1257062
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
286.370 RON
din 289.240 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 2.870 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.