Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Masina pentru marcaje rutiere

Număr anunț
SCN1168704
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
Furnizor / câștigător
VIKOS ROAD MARKING S.R.L. (CUI 43597930)
Cod CPV
34922000-6 · Echipament pentru marcaj rutier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700.000 RON
Valoare atribuită
699.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
07.10.2025 15:00
Anunț de atribuire
SCNA1128973
Termen limită
03.11.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1257094

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

699.000 RON

din 700.000 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.