Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat
"Modernizare drumuri de interes local in comuna Batrani, Judetul Prahova"
- Număr anunț
- SCN1006493
- Autoritate contractantă
- COMUNA BATRANI (PRIMARIA) (CUI 18315133)
- Furnizor / câștigător
- RONI CIVIL INTEROUTE SRL (CUI 32898822)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.259.270 RON
- Valoare atribuită
- 4.069.741,79 RON 4,4% sub estimat
- Data publicării
- 02.07.2018 09:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1006064
- Termen limită
- 23.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013932
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini general achizitie drum BATRANI.doc.p7s
- CAIETE DE SARCINI.rar
- FisaDate_DF1013932.pdf
- Formulare si contract-semnat COMPLET EXECUTIE BATRANI.doc.p7s
- listecantitatidr_batrani.zip.p7s
- Memoriu general Batrani 2018.pdf.p7s
- PARTE DESENATA DRUM.rar
- PARTE DESENATA POD.rar
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RONI CIVIL INTEROUTE SRL CUI RO 32898822
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CONI SRL CUI RO 1310859
Valoare atribuită
4.069.741,79 RON
din 4.259.270 RON estimat
4,4%
Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 189.528,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.