Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 54,2% sub estimat
Servicii de asigurare auto facultativa CASCO
- Număr anunț
- SCN1168745
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.001,60 RON
- Valoare atribuită
- 6.406 RON 54,2% sub estimat
- Data publicării
- 08.10.2025 10:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1129926
- Termen limită
- 28.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1257064
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini si specificatii tehnice.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1257064.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GROUPAMA ASIGURARI SA CUI RO 6291812
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
6.406 RON
din 14.001,60 RON estimat
54,2%
Adjudecat la 45,8% din estimat · economie 7.595,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.