Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Contract de furnizare tractor senilat
- Număr anunț
- SCN1168733
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU VITICULTURA SI VINIFICATIE (SCDVV) IASI - ACTIVITATE ECONOMICA (CUI RO3418718)
- Furnizor / câștigător
- APAN AGRICULTURE EQUIPMENTS SRL (CUI 17540498)
- Cod CPV
- 16000000-5 · Utilaje agricole (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 325.000 RON
- Valoare atribuită
- 324.000 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 08.10.2025 08:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1126790
- Termen limită
- 15.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1257024
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
APAN AGRICULTURE EQUIPMENTS SRL CUI RO 17540498
Valoare atribuită
324.000 RON
din 325.000 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.