Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,6% sub estimat

Achiziție Server de date, unitate de stocare date (NAS Server) și UPS

Număr anunț
SCN1168811
Autoritate contractantă
Municipiul Craiova (CUI 4417214)
Furnizor / câștigător
PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159.894 RON
Valoare atribuită
149.400 RON 6,6% sub estimat
Data publicării
09.10.2025 16:15
Anunț de atribuire
SCNA1128035
Termen limită
20.10.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1257326

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROSOFT++ SRL CUI RO 5831590
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

149.400 RON

din 159.894 RON estimat 6,6%

Adjudecat la 93,4% din estimat · economie 10.494 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.