Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,0% sub estimat
BENZINA, MOTORINA, GPL
- Număr anunț
- SCN1168786
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09130000-9 · Petrol si produse distilate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 899.301,75 RON
- Valoare atribuită
- 692.588,97 RON 23,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.10.2025 08:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1128019
- Termen limită
- 31.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1257161
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MOL ROMANIA PETROLEUM PRODUCTS SRL CUI RO 7745470
Valoare atribuită
692.588,97 RON
din 899.301,75 RON estimat
23,0%
Adjudecat la 77,0% din estimat · economie 206.712,78 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.