Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,7% sub estimat

Achizitie ingrasaminte azotat de amoniu si complexe 20.20.0

Număr anunț
SCN1168850
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU CULTURA PLANTELOR PE NISIPURI DABULENI (CUI RO2281069)
Furnizor / câștigător
AGRICOVER COMMODITIES S.R.L. (CUI 43154623)
Cod CPV
24440000-0 · Diverse tipuri de ingrasaminte (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
628.000 RON
Valoare atribuită
567.026 RON 9,7% sub estimat
Data publicării
10.10.2025 13:19
Anunț de atribuire
SCNA1128043
Termen limită
27.10.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1257282

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CEASIS IMPEX SRL CUI 14404211
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
RARBAL SRL CUI RO17889707

Valoare atribuită

567.026 RON

din 628.000 RON estimat 9,7%

Adjudecat la 90,3% din estimat · economie 60.974 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.