Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,9% sub estimat
Servicii de telefonie, servicii de internet - Acord cadru 24 luni
- Număr anunț
- SCN1168843
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE GALATI (CUI 3127190)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 684.000 RON
- Valoare atribuită
- 650.606,40 RON 4,9% sub estimat
- Data publicării
- 10.10.2025 11:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1128050
- Termen limită
- 20.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1257319
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-signed.pdf
- FisaDate_DF1257319.pdf
- Model acord cadru-signed.pdf
- Model contract subsecvent-signed.pdf
- STI Formulare-signed.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIGI ROMANIA S.A. CUI 5888716
Valoare atribuită
650.606,40 RON
din 684.000 RON estimat
4,9%
Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 33.393,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.