Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,6% sub estimat
"Executia lucrarilor de marcaje rutiere cu materiale termoplastice antiderapante inaintea trecerilor de pietoni" din Municipiul Deva
- Număr anunț
- SCN1006488
- Autoritate contractantă
- Municipiul Deva (CUI 4374393)
- Furnizor / câștigător
- VESTA INVESTMENT SRL (CUI 5891142)
- Cod CPV
- 45233221-4 · Lucrari de marcaj rutier (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95.000 RON
- Valoare atribuită
- 82.120 RON 13,6% sub estimat
- Data publicării
- 02.07.2018 09:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1004892
- Termen limită
- 19.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013818
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VESTA INVESTMENT SRL CUI RO 5891142
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ANDUNA SERVIMOB SRL CUI RO 9666682
Oferta 3
Individuala
Ofertant
GIROD SEMNALIZARE RUTIERĂ SRL CUI RO 16997131
Valoare atribuită
82.120 RON
din 95.000 RON estimat
13,6%
Adjudecat la 86,4% din estimat · economie 12.880 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.