Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat

Oxigen criogenic pentru tratarea apei, închiriere rezervor de stocare gaze lichefiate

Număr anunț
SCN1168905
Autoritate contractantă
COMPANIA AQUASERV S.A (CUI RO10755074)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
Cod CPV
24111900-4 · Oxigen (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.096.000 RON
Valoare atribuită
1.075.096 RON 1,9% sub estimat
Data publicării
13.10.2025 11:06
Anunț de atribuire
SCNA1128909
Termen limită
31.10.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1257245

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.075.096 RON

din 1.096.000 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 20.904 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.