Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,3% sub estimat
Întocmirea documentaţiilor de cadastru pentru obtinere de certificate de atestare a dreptului de proprietate asupra terenurilor din domeniul privat al CNCF ”CFR” SA, evaluarea acestora şi înscrierea în Cărţile Funciare locale pentru obiective situate pe raza SRCF Constanta
- Număr anunț
- SCN1168903
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F."CFR" SA- SUCURSALA REGIONALA CF CONSTANȚA - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15855872)
- Furnizor / câștigător
- ACADASTRU ONLINE CONSULT S.R.L. (CUI 40795550)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350.000 RON
- Valoare atribuită
- 279.000 RON 20,3% sub estimat
- Data publicării
- 13.10.2025 10:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1129376
- Termen limită
- 03.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1257419
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Intocmire doc.cadastru obiective SRCF Constanta.pdf.p7s
- FisaDate_DF1257419.pdf
- Formular 10B1 - Intocmire doc.cadastru obiective SRCF Constanta.xlsx.p7s
- OA - Draft contract - Intocmire doc.cadastru obiective SRCF Constanta.pdf.p7s
- OA - FD - Instructiuni ofertanti (Completari SEAP) - Intocmire doc.cadastru obiective SRCF Constanta.pdf.p7s
- OA - Modele de formulare - Intocmire doc.cadastru obiective SRCF Constanta.docx.p7s
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ACADASTRU ONLINE CONSULT S.R.L. CUI RO40795550
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
KOMORA SRL CUI RO 1929490
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CAR TOP SRL CUI 6895096
Valoare atribuită
279.000 RON
din 350.000 RON estimat
20,3%
Adjudecat la 79,7% din estimat · economie 71.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.