Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Echipament hardware NAS (Network Attached Storage)
- Număr anunț
- SCN1168886
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
- Cod CPV
- 48823000-3 · Servere de fisiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 451.023 RON
- Valoare atribuită
- 449.000 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 13.10.2025 07:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1128913
- Termen limită
- 27.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1257231
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RO ET CO INTERNATIONAL SA CUI RO 3736380
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TRUE IT POWER S.R.L. CUI 52247098
Valoare atribuită
449.000 RON
din 451.023 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 2.023 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.