Atribuită
Anunț de participare
Sistem Client-Server de Comunicatii Securizat
- Număr anunț
- SCN1168953
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 48821000-9 · Servere de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 289.250 RON
- Valoare atribuită
- 289.250 RON
- Data publicării
- 14.10.2025 10:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1127830
- Termen limită
- 28.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1257539
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Valoare atribuită
289.250 RON
din 289.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro