Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat

Server stocare

Număr anunț
SCN1168952
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Furnizor / câștigător
EVOTECH-IT S.R.L. (CUI 39541737)
Cod CPV
48821000-9 · Servere de retea (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198.303 RON
Valoare atribuită
194.938,08 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
14.10.2025 10:47
Anunț de atribuire
SCNA1128633
Termen limită
27.10.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1257453

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EVOTECH-IT S.R.L. CUI RO39541737
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870

Valoare atribuită

194.938,08 RON

din 198.303 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 3.364,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.