Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat
„Balanta analitica” - Depoul de Locomotive Timisoara-SRTFC Timisoara
- Număr anunț
- SCN1169004
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- NITECH SRL (CUI 13890865)
- Cod CPV
- 38311100-9 · Balante analitice electronice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.713,17 RON
- Valoare atribuită
- 4.600 RON 2,4% sub estimat
- Data publicării
- 15.10.2025 12:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1128631
- Termen limită
- 28.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1257590
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MERC INTERNATIONAL IMPEX S.R.L. CUI RO 9592720
Valoare atribuită
4.600 RON
din 4.713,17 RON estimat
2,4%
Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 113,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.