Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,7% sub estimat

SISTEM BACKUP VIRTUAL

Număr anunț
SCN1168996
Autoritate contractantă
SNGN ROMGAZ SA-FILIALA DE INMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIESTI SRL (CUI RO34915261)
Furnizor / câștigător
Traversal Software Solution (CUI 41312638)
Cod CPV
48823000-3 · Servere de fisiere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600.000 RON
Valoare atribuită
566.000 RON 5,7% sub estimat
Data publicării
15.10.2025 09:03
Anunț de atribuire
SCNA1128895
Termen limită
07.11.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1257610

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

566.000 RON

din 600.000 RON estimat 5,7%

Adjudecat la 94,3% din estimat · economie 34.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.