Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Furnizare buldoexcavator cu accesorii în cadrul proiectului ROUA00440

Număr anunț
SCN1169072
Autoritate contractantă
Comuna Coas (CUI 16384641)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43260000-3 · Cupe mecanice, excavatoare, incarcatoare mecanice cu lopata si utilaje miniere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
478.388,96 RON
Valoare atribuită
477.880 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
16.10.2025 16:11
Anunț de atribuire
SCNA1128426
Termen limită
31.10.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1257830

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

477.880 RON

din 478.388,96 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 508,96 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.