Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,0% sub estimat
,, FURNIZARE CARBURANTI PENTRU MIJLOACELE DE TRANSPORT ALE CONSILIULUI JUDETEAN GALATI
- Număr anunț
- SCN1169071
- Autoritate contractantă
- JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 324.642,12 RON
- Valoare atribuită
- 292.268 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 16.10.2025 16:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1129401
- Termen limită
- 17.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1257596
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini carburanti.pdf.p7s
- FisaDate_DF1257596.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Model CONTRACT furnizare .docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 324.642,12 RON Adjudecat: 292.268 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Motorina euro 5 marcata, neaccizata | 97.038,81 RON | UNICOM HOLDING | 95.000 RON ↓2,1% |
| 2 | Carburanti (benzina fara plumb si motorina) | 227.603,31 RON | ROMPETROL DOWNSTREAM | 197.268 RON ↓13,3% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNICOM HOLDING SA CUI RO 3507700
Valoare atribuită
292.268 RON
din 324.642,12 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 32.374,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.