Atribuită
Anunț de participare
Achizitie de combustibili auto pe baza de bonuri valorice
- Număr anunț
- SCN1169057
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6 (CUI 4364349)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.074.379,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.372.915,94 RON
- Data publicării
- 16.10.2025 14:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1129117
- Termen limită
- 03.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1257926
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1257926.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7m
- Model acord cadru si contract subsecvent-semnat.docx.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
1.372.915,94 RON
din 1.074.379,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro