Atribuită
Anunț de participare
„Servicii de colectare, incarcare, transport si depozitare deseuri menajere”.
- Număr anunț
- SCN1169039
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
- Cod CPV
- 90511200-4 · Servicii de colectare a gunoiului menajer (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 166.477,29 RON
- Valoare atribuită
- 166.477,32 RON
- Data publicării
- 16.10.2025 09:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1128879
- Termen limită
- 14.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1257719
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL CUI RO 24342060
Valoare atribuită
166.477,32 RON
din 166.477,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro