Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,8% sub estimat

Rechizite - S.R.T.F.C. Craiova

Număr anunț
SCN1169034
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.569,45 RON
Valoare atribuită
12.181,24 RON 21,8% sub estimat
Data publicării
16.10.2025 09:13
Anunț de atribuire
SCNA1128685
Termen limită
27.10.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1257727

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ORION GOLDEN SRL CUI RO 15829130
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

12.181,24 RON

din 15.569,45 RON estimat 21,8%

Adjudecat la 78,2% din estimat · economie 3.388,21 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.